Úsporné plynové kotle pro domácnost – Veissmann

Společnost Thermoquell je autorizovaným dodavatelem plynových kondenzačních kotlů Veissmann. Široká produktová nabídka zahrnuje kondenzační kotle pro domácnost i komerční budovy. Německé kotle Veissmann vynikají precizním zpracovánímvysokou spolehlivostí a efektivním vytápěním s nízkými provozními náklady. Investujte do ekologického vytápění s kotli Veissmann.

  • Efektivní účinnost až 110%
  • Nízké provozní náklady
  • Snadná obsluha
  • Úsporné vytápění

Efektivní vytápění se stoletou tradicí

Společnost Veissmann je německou rodinnou firmou s tradicí od roku 1917. Během svého stoletého působení se firma vypracovala na špičkového mezinárodního výrobce energetických a otopných soustav pro průmysl i domácnosti.

Kondenzační kotle vynikají vysokou efektivitou provozu, jsou ekologické a úsporné. Během svého provozu nevyužívají pouze teplo, které vzniká spalováním plynu, ale také využívají přebytkové odpadní teplo ze spalin. Díky kondenzaci spalin a využití odpadního tepla dosahují kondenzační kotle normovaného stupně využití až 98% (vztaženo na Hs).

Kondenzační kombinované plynové kotle

V našem sortimentu naleznete kombinované plynové kotle Veissmann s ohřevem vody. Tento typ kotlů slouží na vytápění bytu i pro ohřev užitkové vody. Všechny kotle pro domácnost jsou vybaveny nerezovým výměníkem nebo zásobníkem, který umožňuje dodávku vody v konstantní teplotě. Výběr z několika výkonnostních tříd spolehlivě zajistí vytápění nejen bytů, ale i velkých rodinných i dvougeneračních domů.

Předností plynových kotlů Veissmann je moderní design, snadné ovládání a kompaktní rozměry, které umožňují nástěnné zavěšení kotle v technické místnosti či přímo v bytě.

Využijte odborného poradenství

Potřebujete poradit s výběrem vhodného výkonu kotle? Nevíte si rady, jaký tepelný výkon bude ve vaší otopné soustavě dostačující? Neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme odborné poradenství i návrh otopných systémů pro efektivní a úsporné vytápění.

Kromě kotlů Veissmann dodáváme na trh otopné systémy a zařízení značek ALFA LAVAL, AQUINA, GEMINOX a úsporná čerpadladigitální teploměry, špičkové regulační armatury.

Vytápějte úsporně – získejte produktový katalog zdarma

Hledáte kvalitní závěsné kotle s kombinovaným ohřevem vody? Vsaďte na kondenzační kotle Veissmann. Kontaktujte nás telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Thermoquell CZ Praha 9 – Satalice – odborný dodavatel kotlů Veissmann.

Zaujala vás naše nabídka?

Napište nám pomocí kontaktního formuláře
a my se Vám co nejdříve ozveme